Integracja I Technikum
18 września 2014

W dniu 18 września klasa I Technikum wyjechała na wycieczkę integracyjną do Rudaw Janowickich.

Pogoda dopisała, było słonecznie i ciepło.

Nasz  wyjazd rozpoczÄ™liÅ›my od zbiórki o 7.00  i przejazdu pociÄ…giem do stacji TrzciÅ„sko. Podróż trwaÅ‚a ponad godzinÄ™ ale wszyscy byli zadowoleni.

Z zadowoleniem pokonywaliÅ›my kolejne metry, dochodzÄ…c do punktu widokowego. Osoby chÄ™tne weszÅ‚y na punkt widokowy, gdzie swój trening mieli wspinacze skaÅ‚kowi. Po krótkim odpoczynku przeszliÅ›my do Schroniska PTTK „Szwajcarka”  wspólnie smażyliÅ›my kieÅ‚baski. Powoli  idÄ…c mogliÅ›my podziwiać wspaniaÅ‚e widoki. Nasz spacer zakoÅ„czyliÅ›my na stacji PKP w Janowicach Wielkich. Wszyscy zmÄ™czeni, ale zadowoleni z wyjazdu wróciliÅ›my do Å»arowa.

Klasa I chciaÅ‚aby serdecznie podziÄ™kować pani Krystynie Janik oraz Magdalenie Golan za wspólny wyjazd. Mamy nadziejÄ™, że Panie z nami pojadÄ… na kolejnÄ… wycieczkÄ™.

Naszą stronę odwiedziło już 2066290 osób.