Kurs wózków widłowych
18 listopada 2014

W naszej szkole w dniach 23.10-18.11.2014r. odbyÅ‚ siÄ™ kurs – kierowca wózka jezdniowego z napÄ™dem silnikowym z uprawnieniami na bezpiecznÄ… wymianÄ™ butli gazowej. UczestniczyÅ‚o w nim 15 osób gÅ‚ównie z III i IV klasy technikum. UkoÅ„czenie tego kursu daÅ‚o im nowe kwalifikacje poszukiwane przez pracodawców na rynku pracy. Niektórzy nasi absolwenci, którzy ukoÅ„czyli taki kurs w ubiegÅ‚ych latach z powodzeniem zdobyli pracÄ™. Nadmieniam, iż kurs byÅ‚ organizowany w ramach projektu Modernizacja KsztaÅ‚cenia Zawodowego na Dolnym ÅšlÄ…sku II.

Opinie uczniów:

Łukasz:   Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie i jestem w 100% zadowolony. ZajÄ™cia praktyczne na wózkach daÅ‚y mi umiejÄ™tność poruszania siÄ™ wózkiem widÅ‚owym oraz wymiany butli gazowej .

Artur:   Jestem zadowolony ze zdobycia nowych umiejÄ™tnoÅ›ci i mam nadzieje wykorzystać je w przyszÅ‚oÅ›ci.

Naszą stronę odwiedziło już 2066069 osób.