Dzień Chłopaka, Otrzęsiny klas I
7 października 2014

W dniu 7 października uczniowie klasy IIw zorganizowali szkolne „OtrzÄ™siny klas pierwszych” poÅ‚Ä…czone z „Dniem ChÅ‚opaka”. Wytypowani z każdej klasy uczestnicy brali udziaÅ‚ w poszczególnych konkursach.

I tak w ramach otrzęsin uczniowie klas pierwszych obgryzali jabłka, karmili się bitą śmietaną i usiłowali przedmuchać banknoty.

W wyborach „Mistera SzkoÅ‚y” należaÅ‚o: wykonać makijaż koleżance majÄ…c do dyspozycji okreÅ›lone kosmetyki, jak najdÅ‚użej krÄ™cić hula-hopem, wykonać 5 rzutów do kosza z miejsca, z otrzymanego papieru zrobić statek i trzymajÄ…c w ustach prymitywnÄ… wÄ™dkÄ™ zÅ‚owić statek w misce z wodÄ… oraz majÄ…c 2 rolki papieru toaletowego z osoby w parze zrobić mumiÄ™.

Po dobrej zabawie i podliczeniu punktów przyznanych przez jury tytuÅ‚ „Mistera SzkoÅ‚y” przypadÅ‚ uczniowi klasy IV T Łukaszowi Sabarze.

Naszą stronę odwiedziło już 2066102 osób.