Targi pracy i zawodów Wałbrzych 15.01.2015
15 stycznia 2015

W dniu 15 stycznia 2015 roku w WaÅ‚brzychu odbyÅ‚y siÄ™ „Targi pracy i zawodów” skierowane do uczniów szkóÅ‚ gimnazjalnych, na których prezentowaÅ‚ siÄ™ ZespóÅ‚ SzkóÅ‚ w Å»arowie promujÄ…c m.in. klasÄ™ Technik transportu kolejowego. W promocjÄ™ szkoÅ‚y aktywnie wÅ‚Ä…czyÅ‚a siÄ™ firma PKP INTERCITY S.A. poprzez przekazanie materiaÅ‚ów reklamowych,  użyczajÄ…c na czas targów swoich banerów reklamowych oraz poprzez obecność przedstawicieli firmy, którzy udzielali odpowiedzi na temat możliwoÅ›ci zatrudnienia w PKP INTERCITY S.A. absolwentów Technika transportu kolejowego.

Targi zorganizowane zostaÅ‚y przez SamorzÄ…d Województwa DolnoÅ›lÄ…skiego w ramach projektu systemowego realizowanego z PO KL pn. „Modernizacja ksztaÅ‚cenia zawodowego na Dolnym ÅšlÄ…sku II”, którego Beneficjentem Systemowym jest WydziaÅ‚ Edukacji i Nauki UrzÄ™du MarszaÅ‚kowskiego Województwa DolnoÅ›lÄ…skiego a realizatorem - DolnoÅ›lÄ…skie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w WaÅ‚brzychu.

Naszą stronę odwiedziło już 2066047 osób.