Stypendia TTK wręczone 2015
29 kwietnia 2015

24 kwietnia 2014 r. w Zespole  SzkóÅ‚ w Å»arowie odbyÅ‚a siÄ™ uroczystość wrÄ™czenia stypendiów uczniom klasy I technikum w zawodzie Technik Transportu Kolejowego. Fundatorem stypendiów jest PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., który w ten sposób chce zachÄ™cić uczniów do ksztaÅ‚cenia w tym zawodzie, majÄ…c na celu rozwój tej gaÅ‚Ä™zi gospodarki i wypeÅ‚nienie tzw. „luki pokoleniowej” wÅ›ród pracowników kolei. Warunkiem otrzymania stypendium jest uzyskanie przez uczniów  Technikum Transportu Kolejowego po I semestrze nauki  jak najwyższej Å›redniej ocen i utrzymywanie takich wyników przez caÅ‚y okres ksztaÅ‚cenia. WÅ›ród wyróżnionych stypendiami znaleźli siÄ™: Kamila Lelotko, Natalia Paszkiewicz, PaweÅ‚ Brygadzin, Kamil Cichura, RafaÅ‚ KÄ™dziora, PaweÅ‚ Noworul, Patryk Stasik, Bartosz Szczukiecki. Oprócz gratyfikacji pieniężnej uczniowie otrzymali także drobne upominki.

SwojÄ… obecnoÅ›ciÄ… uroczystość zaszczycili: Dyrektor ZakÅ‚adu Linii Kolejowych w WaÅ‚brzychu pan Roman Witulski – fundator stypendiów z ramienia PKP PLK S.A., Starosta WaÅ‚brzyski pan Jacek Cichura oraz rodzice stypendystów.

Stypendystom serdecznie gratulujemy.

stypendysci_pkp_2014_2015

Zdjecie

Naszą stronę odwiedziło już 2066263 osób.