Podsumowanie praktyk
31 maja 2016

31 maja 2016r. uczniowie klasy III Technikum Transportu Kolejowego zakoÅ„czyli praktykÄ™ zawodowÄ…, którÄ… zorganizowali trzej przewoźnicy- Koleje DolnoÅ›lÄ…skie S.A., Intercity S.A. (przewoźnicy pasażerscy) oraz Cargo S.A. (przewoźnik towarowy);

Praktyka zakoÅ„czyÅ‚Ä… siÄ™ rozwiÄ…zaniem przez uczniów testów sprawdzajÄ…cych ich wiedzÄ™ i  umiejÄ™tnoÅ›ci w zakresie  transportu kolejowego. Zadania do rozwiÄ…zania przygotowaÅ‚a kadra każdej ze spóÅ‚ek, a uczniowie nie mieli wiÄ™kszych problemów, aby je rozwiÄ…zać. Jak stwierdzili, praca w rzeczywistych warunkach bardzo przybliżyÅ‚a im zakres wykonywanych czynnoÅ›ci na poszczególnych stanowiskach i przekonaÅ‚a do pracy i zainteresowania siÄ™ niÄ… nawet ,,niedowiarków".

DziÄ™kujemy wszystkim przewoźnikom za zorganizowanie praktyk dla naszych uczniów. Na uwagÄ™ zasÅ‚uguje fakt, że jeden z nich zostaÅ‚ zaaprobowany przez Intercity S.A. na miesiÄ™czny pÅ‚atny staż, który odbÄ™dzie w czasie wakacji w pociÄ…gach Pendolino. Adam, życzymy powodzenia w pracy!

ZdjecieZdjecieZdjecieZdjecie

Naszą stronę odwiedziło już 2066306 osób.