70-lecie
22 listopada 2016

ÅšwiÄ™towanie 70 – lecia rozpoczÄ™liÅ›my MszÄ… Å›w. w koÅ›ciele pw. NajÅ›wiÄ™tszego Serca Pana Jezusa.

Po mszy Å›w. przeszliÅ›my do szkoÅ‚y na uroczystÄ… galÄ™. Wówczas to, zaproszeni goÅ›cie oraz absolwenci szkoÅ‚y mieli możliwość odniesienia siÄ™ do lat mÅ‚odzieÅ„czych oraz wpÅ‚ywu ich szkoÅ‚y Å›redniej w dalszym życiu. Po zakoÅ„czeniu części oficjalnej, uczniowie wystÄ…pili w reaktywowanym  teatrze szkolnym „Tlenek” pod kierunkiem Ryszarda Dykcika.

WÅ›ród zaproszonych goÅ›ci byli obecni Starosta Åšwidnicki Piotr Fedorowicz, dyrektorzy placówek oÅ›wiatowych oraz przedstawiciele film kolejowych, z którymi szkoÅ‚a wspóÅ‚pracuje.

Dla gości był przygotowany poczęstunek. Na holu można było obejrzeć kroniki szkolne oraz wpisać się do księgi pamiątkowej.

SkÅ‚adamy serdeczne podziÄ™kowania wszystkim, którzy przyczynili siÄ™ do udanych obchodów Jubileuszu 70-lecia naszej szkoÅ‚y. Szczególnie absolwentom, uczniom, nauczycielom, obsÅ‚udze szkoÅ‚y, pracodawcom wspóÅ‚pracujÄ…cym ze szkoÅ‚Ä… za pomoc i życzliwość okazanÄ… w trakcie przygotowaÅ„ do obchodów.

Zdjecie

Naszą stronę odwiedziło już 2066057 osób.