23 czerwca 2017

I tak oto nadszedÅ‚ upragniony dzieÅ„ wakacji, który byÅ‚ nie tylko dzniem podsumowania przeżytych doÅ›wiadczeÅ„, ale również dniem wyróznieÅ„, nagród i pożegnaÅ„.

Do grona naszych absolwentów zaliczeni zostali już dzisiaj uczniowie klasy III W -wielozawodowej. To oni niebawem podejmÄ… swojÄ… pierwszÄ… w życiu pracÄ™.

WÅ›ród wielu nagrodzonych znalazÅ‚ siÄ™ uczęń klasy II Technikum, Kacper KulpiÅ„ski, który uzyskujÄ…c najwyższÄ… Å›redniÄ… za naukÄ™(5,29), otrzymaÅ‚ rekomendacjÄ™ SamorzÄ…du Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej do stypendium Prezesa rady Ministrów.

Pani Dyrektor, Dorta Jasztal, w nawiÄ…zaniu do motta, jakie przyÅ›wiecaÅ‚o dniu zakoÅ„czenia roku szkolnego, zwróciÅ‚a szczególnÄ… uwagÄ™ na bezpieczne zachowania podczas wakacji.

Tak wiÄ™c odpocznijmy - zasÅ‚użyliÅ›my na to wrócimy 4 wrzeÅ›nia zdrowi i peÅ‚ni energii dla nowych wyzwaÅ„.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

ZdjecieZdjecieZdjecieZdjecie

Naszą stronę odwiedziło już 2066339 osób.