Kolejowe Innowacje Pedagogiczne
20 luty 2018
W dniu 20 lutego 2018 roku w ramach Innowacji Pedagogicznych do ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ w Å»arowie przyjechaÅ‚y przedstawicielki ZakÅ‚adu Zachodniego w Poznaniu "PKP Intercity S.A". Sekcji Handlowej we WrocÅ‚awiu: Panie Alicja  Furtak i Magdalena Nagrodzka.
Uczniowie  klasy III Technikum o kierunku technik transportu kolejowego  mogli zapoznać siÄ™
z budowÄ… i eksploatacjÄ… kasy biletowej, jak również w  formie ćwiczeÅ„ (na wielu przykÅ‚adach) prowadzić sprzedaż  biletów dla podróżnych z  różnymi ulgami handlowymi i ustawowymi oraz dla podróżujÄ…cych z czworonogiem  lub posiadajÄ…cym bagaż w postaci roweru.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajÄ™ciach, które zakoÅ„czyÅ‚y siÄ™  podsumowaniem w formie testu opracowanego przez Panie z Sekcji Handlowej.
ZespóÅ‚ SzkóÅ‚ w Å»arowie dziÄ™kuje Panu Dyrektorowi ZakÅ‚adu Zachodniego  oraz  Z-cy Dyrektora d/s  handlowych za duże zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy mÅ‚odzieży z klasy o profilu kolejowym.

Z  poważaniem
                                                 Jacek BraÅ„ka
                                                 Roland  Potoczny
Naszą stronę odwiedziło już 2066388 osób.