Dzień przedsiębiorczości 2018
22 marca 2018

21 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoÅ‚y uczestniczyli w ogólnopolskim programie „DzieÅ„ PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci” organizowanym przez FundacjÄ™ MÅ‚odzieżowej PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci. W ramach programu uczniowie klasy II Technikum odbyli 1-dniowÄ… praktykÄ™ na wybranym stanowisku pracy w firmach pod kierunkiem konsultanta. Uczniowie poznali specyfikÄ™ wymarzonego zawodu oraz zdobyli kolejne doÅ›wiadczenie zawodowe. Koordynatorem szkolnego programu byÅ‚a Katarzyna KuÅ›nierz – nauczyciel podstaw przedsiÄ™biorczoÅ›ci. W akcji wzięło udziaÅ‚ 18 uczniów.

Uczestnicy projektu bardzo pozytywnie ocenili swój jednodniowy pobyt w wybranych firmach. Wszystkim instytucjom i zakÅ‚adom pracy, które umożliwiÅ‚y udziaÅ‚ w tym przedsiÄ™wziÄ™ciu koordynator projektu oraz dyrekcja szkoÅ‚y skÅ‚ada serdeczne podziÄ™kowania.

Naszą stronę odwiedziło już 2066050 osób.