Porozumienie ZS Żarów, PKP "Intercity S.A.", PWSZ w Wałbrzychu
15 czerwca 2018

Dnia 15 czerwca 2018 r. nasza SzkoÅ‚a podpisaÅ‚a trójstronne porozumienie pomiÄ™dzy PKP Intercity S.A. ZakÅ‚ad Zachodni w Poznaniu a PaÅ„stwowÄ… WyższÄ… SzkoÅ‚Ä… ZawodowÄ… im.  Angelusa Silesiusa w WaÅ‚brzychu.

Celem Porozumienia jest szeroko rozumiana wspóÅ‚praca, która może być realizowana poprzez:

• możliwość udziaÅ‚u uczniów szkoÅ‚y w wybranych zajÄ™ciach i wykÅ‚adach organizowanych w Uczelni,
  • wspóÅ‚organizacjÄ™ wizyt studyjnych, konferencji, warsztatów, sympozjów,
  • realizowanie wspólnych projektów naukowych i badawczych,
  • wspieranie inicjatyw zmierzajÄ…cych do tworzenia w Uczelni nowej oferty edukacyjnej np. nowych kierunków,
  • udziaÅ‚ w gremiach doradczych, celem przygotowania analiz, ekspertyz i opinii dotyczÄ…cych obecnych
    i planowanych kierunków studiów,
  • umieszczanie w materiaÅ‚ach promocyjnych informacji o podejmowanych wspólnie inicjatywach,
  • wspóÅ‚wydawanie publikacji branżowych i naukowych.

Porozumienie to oczywiÅ›cie  nowe otwarcie szkoÅ‚y na wspóÅ‚pracÄ™ ze studentami i naukowcami PWSZ, co zaowocuje podniesieniem jakoÅ›ci pracy szkoÅ‚y i coraz peÅ‚niejszym przygotowaniem naszych absolwentów do wejÅ›cia na rynek pracy.

ZdjecieZdjecieZdjecie

Naszą stronę odwiedziło już 2066241 osób.