23 października 2020

W zwiÄ…zku z  rozprzestrzenianiem siÄ™ wirusa COVID-19 i wejÅ›ciem  caÅ‚ej Polski do strefy „czerwonej” informujemy, że od 26 października 2020r./ poniedziaÅ‚ek/   do odwoÅ‚ania szkoÅ‚a przechodzi na nauczanie zdalne.

Oznacza to, że uczniowie  majÄ… obowiÄ…zek czynnego udziaÅ‚u w zajÄ™ciach szkolnych wedÅ‚ug obowiÄ…zujÄ…cego planu  poprzez platformÄ™  Microsoft Teams , e-dziennik, Internet  oraz inne formy komunikacji ustalone z nauczycielem.

Ponadto prace zadane do wykonania przez uczniów  ( zadania domowe) proszÄ™ odsyÅ‚ać  zgodnie z terminarzem podanym przez każdego nauczyciela.

Zgodnie  z  informacjami  podanymi przez Premiera uczniowie klas IBS, IIBSP, IIBSG , IIIBS na dzieÅ„  dzisiejszy uczÄ™szczajÄ… na zajÄ™cia praktyczne wedÅ‚ug harmonogramu. JeÅ›li bÄ™dÄ… inne postanowienia MEN o odbywaniu zajęć praktycznych ,informacje bÄ™dÄ… zamieszczone na stronie szkoÅ‚y i w e- dzienniku.

Naszą stronę odwiedziło już 2066425 osób.