Szukasz, ciekawej dobrze płatnej pracy - zostań maszynistą?
8 października 2021
Uwaga!!!
Najlepsza oferta w sezonie (cenowo, jakoÅ›ciowo i w ogóle najlepsza)
Szukasz, ciekawej dobrze pÅ‚atnej pracy - zostaÅ„ maszynistÄ…? Aby to zrobić, zgÅ‚oÅ› siÄ™ do PaÅ„stwowej Wyższej SzkoÅ‚y Zawodowej im. Witelona w Legnicy!!! Tam znajduje siÄ™ OÅšRODEK SZKOLENIA I EGZAMINOWANIA MASZYNISTÓW ORAZ KANDYDATÓW NA MASZYNISTÓW, który rozpoczÄ…Å‚ nabór na kurs uprawniajÄ…cy do zdobycia Licencji Maszynisty. Uwaga kurs odbywa siÄ™ na starych zasadach!!! (od 2023 roku uzyskanie licencji maszynisty bÄ™dzie trudniejsze).
Koszt szkolenia 4000zÅ‚, osoby, które wpÅ‚acÄ… caÅ‚ość do 15 października 2021r., otrzymajÄ… rabat w wysokoÅ›ci 200 zÅ‚. W cenie kursu uwzglÄ™dniono jazdy na symulatorze pojazdu kolejowego 6Dg. ZajÄ™cia bÄ™dÄ… prowadzić instruktorzy zatrudnieni u różnych przewoźników, którzy bÄ™dÄ… jednoczeÅ›nie szukać odpowiednich kandydatów do pracy w ich przedsiÄ™biorstwach!
Więcej informacji jest dostępnych pod linkiem:
info o kursie
Naszą stronę odwiedziło już 2066163 osób.