Podsumowanie projektu "Strefa przyjazna środowisku naturalnemu"
30 maja 2014

W dniu 30 maja 2014 roku w naszej szkole odbyÅ‚o siÄ™ podsumowanie projektu edukacyjnego „Strefa przyjazna Å›rodowisku naturalnemu”, w którym brali udziaÅ‚ uczniowie klasy II t o profilu technik logistyk wraz z Daicel Safety Systems Europe w Å»arowie.

Celem tego projektu było udowodnienie, iż Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna w Żarowie, nie ma szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Projekt polegaÅ‚ na przeprowadzeniu audytu w zakÅ‚adach Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Å»arowie przez uczniów naszej szkoÅ‚y.

Przedstawiciele zakÅ‚adów odpowiadali uczniom na pytania dotyczÄ…ce profilu dziaÅ‚alnoÅ›ci, gospodarki odpadami, ochrony powietrza przed zanieczyszczeniami oraz gospodarki wodnej, a także przedstawiali odpowiedniÄ… dokumentacjÄ™.

PodsumowujÄ…c, audyt przeprowadzony w zakÅ‚adach SSE przez uczniów ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ w Å»arowie dowiódÅ‚, że dokÅ‚adajÄ… one wszystkich staraÅ„, aby jak najmniej wpÅ‚ywać negatywnie na Å›rodowisko naturalne.

Uczniowie biorÄ…cy udziaÅ‚ w projekcie zostali nagrodzeni przez Daicel Safety Systems Europe w Å»arowie bonem upominkowym do EMPIK-u o wartoÅ›ci 150 zÅ‚.

ZdjecieZdjecie

Naszą stronę odwiedziło już 2066122 osób.